Teslimat Koşulları

 

TESLİMAT BİLGİLERİ


Siparişiniz ortalama 3 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilebilir.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

      1. Üyelik bilgilerini doğru giriniz.

      2. Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

      3. Kapıda ödeme için telefonla onayınız alınacaktır, lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz, aksi halde sipariş onaylanmayacaktır.

 

Teslimat Koşulları:

       1. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır.

       2. Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilir.

       3. Kapıda ödeme sistemi ile ürün kargo tarafından getirildiğinde nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı vardır.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler:

Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken , teslim sırasında,  paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde , ürünü eksiksiz ve sorunsuz teslim aldığınız kabul edilecektir Bu gibi durumlarda  malı teslim almayarak lütfen en kısa sürede , bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat için ücret ödüyor muyuz?

nisantaki.com dan vereceğiniz 100 tl ve üzerindeki her türlü siparişleriniz için kargolama ve/veya paketleme ücreti nisantaki.com a aittir.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirmiyim?

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle alıcı kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz.
Ürünü teslim alma konusunda geçerli koşullar , ürünü teslim alan farklı alıcıyı da kapsamaktadır. Müşteri , kontrol edilmeksizin teslim alınan ürün paketleri için, üçüncü bir kişi tarafından teslim alındığını iddia ederek , eksik ürün aldığını beyan edemez.

Gönderim alanı:  Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

Sipariş Takibi:    Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. 

İade koşulları: İç giyim ürünleri, kulaklık, kişisel bakım ürünleri, ve cilt ile doğrudan teması sırasında ürünün yıpranabilir ürün olması, özelliğini yitirmesi durumlarını içeren, bu koşullara uyan bütün ürünler hijyenik sebeplerden ötürü iade alınmaz.

Bayan iç giyim, erkek iç giyim, bebek ve çocuk iç giyim ürünlerinde ve tek kullanımlık, parfümeri, kozmetik, kulak içi ürünleri, sağlık ürünleri gibi ürünlerde hiyjen koşulları sebebiyle ürün iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışında bizim hatamız ile veya kargoda zarar görmüş ürünleri, kargo görevlisinin yanında paketi açarak ürünü kontrol etmeli, hasarlı ürünü kabul etmemeniz gerekmektedir. Ayakkabı ve diğer giyim ürünlerinde ürün boyutundan dolayı değişim isteğinizi teslim aldıktan sonra, ürünü bize kaygoyla en geç 1 iş günü içerisinde çıkışını yapmanız koşuluyla değiştirmeniz mümkündür. Ürünün istenilen boyutunun stoklarda bulunmaması durumunda iade veya farklı bir ürün ile değişim isteğiniz değerlendirilecektir. Değiştirme işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından ödenir. Ürün değişiminde değiştirilen ürününün ve beraberindeki tüm aksesuarlarının zarar görmemiş olması koşulu aranır. Üründe hiçbir problem bulunmamasına rağmen tüketici memnuniyeti açısından 7 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz. Bu durumda tüm iade masrafları müşteriye ait olacaktır. Müşteri, iade, değişim ve kargo sırasında ürünün zarar görmemesine titizlikle özen göstermelidir.