Garanti Koşulları

Garanti Koşulları

1. Ürünler, tedarik edilen üreticileri tarafından sağlanan garanti koşallarına tabiidir. Nişantakı.com (nisantaki.com), bu ürünler dışında kalan el yapımı ürünler ve tekstil ürünleri için mesafeli satış sözleşmesi gereği 7 gün boyunca iade hakkı sunmaktadır.

2. Markalı satılan (Marka: Türk Patent Enstitüsü tarafından tescili yapılmış üreticileri/ürünleri kapsar) ürünler sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin garanti süresi ürün beraberinde ibraz edilen garanti koşulları sertifikasında yer almakla beraber 1 yıl ile 5 yıl arası değişmektedir. Bununla birlikte Nişantakı.com (nisantaki.com)  satın aldığınız ürünleri uzun zaman boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak adına her zaman yanınızda olacaktır.

3. El yapımı ürünlerin garanti süresi, ürün ile beraber bir garanti belgesi ibraz edilmemişse, aksi belirtilmediği takdirde mesafeli satış sözleşmesi gereği gibi işlem görecektir. Nişantakı.com (nisantaki.com) el yapımı ürünleri özel olarak tedarik etmektedir. Bu tip ürünlerin üreticileri, ürünlerine bir garanti belgesi ibraz edemiyorlarsa, Nişantakı.com (nisantaki.com) gerekli tüm durumlarda insiyatifi ele alarak müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışacaktır.

4. Tüm ürünlerde o ürüne ait garanti koşulları/süresi ürünün bulunduğu özel ürün sayfasındaki ürün açıklamalarında yer almaktadır. Garanti bilgileri yer almayan ürün sayfaları için bu koşullardaki 3. madde gereği yapılacaktır.

5. Bu sayfadaki garanti koşulları ve her bir ürüne ait garanti koşulları Nişantakı.com (nisantaki.com) ve/veya Marka sahibi üreticileri tarafından değiştirilme hakkı saklı tutulur. Müşteri bu sipariş vermeden önce bu sayfayı ziyaret etmekle sorumludur. Müşteri sipariş verdiği andan itibaren buradaki mevcut koşulları kabul etmiş sayılır.