Ürün İadelerim

Satın aldığınız ürün ile ilgili teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın.

Bayan iç giyim, erkek iç giyim, bebek ve çocuk iç giyim ürünlerinde ve tek kullanımlık, parfümeri, kozmetik, kulak içi veya kulak içiyle temas edebilecek ürünleri, sağlık ürünleri gibi ürünlerde hiyjen koşulları sebebiyle ürün iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışında bizim hatamız ile veya kargoda zarar görmüş ürünleri, kargo görevlisinin yanında paketi açarak ürünü kontrol etmeli, hasarlı ürünü kabul etmemeniz gerekmektedir. Ayakkabı ve diğer giyim ürünlerinde ürün boyutundan dolayı değişim isteğinizi, ürünü bize kaygoyla en geç 1 iş günü içerisinde çıkışını yapmanız koşuluyla değiştirmeniz mümkündür. Değiştirme işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından ödenir. Ürün değişiminde değiştirilen ürününün ve beraberindeki tüm aksesuarlarının zarar görmemiş olması koşulu aranır. Üründe hiçbir problem bulunmamasına rağmen tüketici memnuniyeti açısından 7 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz. Bu durumda tüm iade masrafları müşteriye ait olacaktır. Müşteri, iade, değişim ve kargo sırasında ürünün zarar görmemesine titizlikle özen göstermelidir.

Sipariş Bilgileri

* Adınız:


* Soyadınız:


* E-Posta:


* Telefon:


* Sipariş ID:


Sipariş Tarihi:

Ürün Bilgileri & Ürün İade Nedeni

* Ürün Adı:

* Ürün Kodu:

Miktar:
* Ürün İade Nedeni:
Ürün Açıldı:


Arıza ya da diğer detaylar:
Doğrulama kodunu giriniz: